Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przewód antenowy łączący antenę z nawigacją/BT

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przewód antenowy łączący antenę z nawigacją/BT

    Sprawdź czy masz dobrze wpiętą kostkę i czy kable nie wypadły u syna w octavii brakło bolca zabezpieczającego piny i zaczęły się wysuwać może być to też u Ciebie. Trzeba radio zdemontować i obejrzeć przewody. Może nie być + na pamięci.

  • #2
    Przewód antenowy łączący antenę z nawigacją/BT

    Witam wszystkich
    Potrzebuję informacji jak zakończone są przewody antenowe łączące antenę z nawigacją i z BT. Wiem, że są to wtyczki Fakra nie wiem tylko czy typu męskiego, czy żeńskiego?
    Pozdrawiam Arek

    Komentarz


    • #3
      urth, popatrz na aukcje to będziesz wiedział :roll:

      z jednej strony masz to
      Link

      a z drugiej- wyjmij radio i zobacz
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Gdyby to było tak proste.. Na dzień dzisiejszy chcę poprowadzić tylko przewody niejako przy okazji. Navi/BT jeszcze nie mam, a na linku który podałeś nie widać dokładnie czy to wtyk czy gniazdo. Z układu obudowy wnioskuję że wtyk, więc teoretycznie będę potrzebował z każdego końca kabli wtyczki typu żeńskiego. Prosiłbym o potwierdzenie.

        Komentarz


        • #5
          urth, to poszukaj innej aukcji na ktorej zobaczysz wyraźnie

          Link
          poza tym - są gotowe wiązki więc prościej taka kupić
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Taa, w każdym razie dziękuję za dobrą radę

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X